slidebg1

AVENUE CNG

X

AVENUE CNG

Doğalgazla çalışan Avenue CNG, çevreci özelliğinin yanı sıra; güçlü kliması, ısıtma sistemi, ergonomik koltukları ile şehir içi toplu ulaşımını bir konfora dönüştürüyor. Avenue CNG, 3 adet basamaksız geniş kapısıyla hamile, çocuklu, yaşlı ve engelli yolcuların toplu taşımacılıkta yaşadığı sorunları ortadan kaldırıyor. Özellikle engelli yolcular için giriş rampası, emniyet kilitli park yeri ve dışarıyı rahatça görebilmelerini sağlıyor.


Ergonomik ve rahat yolcu koltukları

Ferah ve güvenli

Avantajlı ve konforlu

Kullanışlı ve rahat kokpit

Ergonomik ve rahat yolcu koltukları


Avenue LF CNG, yüksek tavanlı ergonomik koltukları, güçlü ısıtma ve soğutma sistemi ile konforlu bir yolculuk sunuyor. 3 adet basamaksız giriş kapısıyla hamile, çocuklu, yaşlı ve engelli yolcuların toplu taşımacılıkta yaşadığı sorunları ortadan kaldırıyor Aynı zamanda engelli yolcular için tasarlanmış giriş rampası, emniyet kilitli park yeri, yolcuların dışarıyı rahatça görebilmelerini sağlayan panoramik cam ile güvenli ve konforlu yolculuğu garantiliyor.

Ferah ve güvenli


Düşük emisyon değerlerine sahip, çevre dostu olan Avenue LF CNG, müşterilerine her talep için uygun çözümler sunar. Avenue LF CNG konforu, ferah iç hacmi ve üstün teknolojik özellikleriyle yolculuğun tanımını değiştiriyor.

Avantajlı ve konforlu


Avenue LF CNG, yolcularına rahat bir seyahat sunarken, düşük emisyon değerleriyle çevreye önemli katkıda bulunuyor, doğalgazı sayesinde şehiriçinde daha temiz bir hava sağlıyor. Aynı zamanda yakıt giderlerini düşük seviyede tutabilme imkanı veren Avenue LF CNG, araç sahiplerine işletme maliyetlerinde önemli avantajlar sunarak operatörlerine kar sağlıyor.

Kullanışlı ve rahat kokpit


Geniş şoför mahallinde, ayarlanabilir direksiyonu ve ergonomik paneliyle; sürücüsüne yol bilgilerini, aracın performansı ve arızalarını anında aktaran Avenue LF CNG, kaptanlarına rahat bir sürüş deneyimi yaşatıyor.