slidebg1

AVENUE EV

X

Türkiye’nin İlk Elektrikli Yerli Otobüsü Avenue EV Yola Çıktı

Türkiye’nin ilk elektrikli yerli otobüsü olan Avenue EV, yolcularına sessiz, temiz, titreşimsiz, dumansız ve güvenli ulaşımı bir arada sunuyor. Çevre dostu, şehir içi ulaşımı konforlu kılmak için tasarlanmış ve sıfır emisyon değerine sahip olan Avenue EV ile keyifli yolculuklar...


Üstün Performans

Hızlı Şarj

Çevre Dostu

Üstün Performans


Yüksek güç, tork ve verim değerine sahip elektrik motoru ve motor sürücü birimi, zorlu çevre ve yol koşullarına uygun olarak geliştirilmiş ve entegre edilmiştir. Düz yollarda olduğu kadar eğimli yollarda da üstün performans sunar.

Hızlı Şarj


8-10 dakikada tam şarja ulaşabilen hızlı şarj yeteneği sayesinde duraklarda kısa süreli şarjlarla kesintisiz hizmet devamlılığı ve sınırsız menzil imkanı sağlamaktadır. Duraklara entegre otomatik şarj bağlantısı ile 450 kW’lık yüksek hızlı şarj işlemi, otobüs durağa ulaştığında otomatik başlar.

Çevre Dostu


Elektrikli çekiş sistemi ile sıfır karbon emisyonuna sahip çevreyi koruyan Avenue EV, içten yanmalı motorun olmaması ve şanzıman gerektirmeyen yüksek güçlü elektrik motoru sayesinde sessiz çalışır. Hem araç içinde hem de araç dışında temiz ve sessiz bir ortam sağlar.