slidebg1

MD9 LE

X

STANDARTLARI YÜKSELTEN MD9 LE İLE YENİ BİR BAŞLANGIÇ

Şehir içi taşımacılığında istenilen özellikleri Temsa güvencesi ve kalitesi ile kullanmaya hazır olun. Farklı dış görünümü ile birlikte konforda sağladığı yüksek özellikler, MD9 LE’nin yolcularını kaliteyle taşıdığının göstergesi olacaktır. Bu özelliklerin yanı sıra çevreci motoru, yüksek tavanı, güçlü kliması, geniş iç hacmi, kusursuz ısıtma sistemi, ergonomik koltukları ve geniş kapılarıyla yolcularınıza daha da fazla önem verdiğinizi gösterecektir. Tasarımımızda kullandığımız paslanmaz ve kompozit malzemeleri MD9 LE’ de kullanarak uzun ömürlü ve daha hafif olarak üretmeyi bir amaç haline getirerek kalite standartlarını yükseltecek.


Geniş İç Hacim

Tasarruflu yakıt tüketimi

Güçlü Klima

Rahat kokpit alanı

Geniş İç Hacim


Alçak tabanlı girişi, modern tasarımı ve ferah iç hacmiyle herkes için ayrıcalıklı ulaşımı mümkün kılan MD9 LE ile yolculuğun standartları değişiyor.

Tasarruflu yakıt tüketimi


Temsa'nın her zaman büyük başarılara imza atan Ar-Ge ekibi tarafından tasarlanan 3 kapısıyla hızlı ve rahat yolcu sirkülasyonu sağlayan MD9 LE, operatörlerine maliyet avantajı sunuyor. Hafif karkas yapısıyla, önemli oranda yakıt tasarrufu sağlarken, çevre dostu bir araç olması MD9 LE'nin öne çıkan özelliklerinden sadece biri.

Güçlü Klima


Yazın sıcak havalar için güçlü kliması, kışın soğuk havalar için güçlü ısıtması ile etkili iklimlendirme özelliği sunan MD9 LE, her mevsim ısı konforu sağlıyor.

Rahat kokpit alanı


Bilinen tüm standartları yükselten, teknik ve tasarım özellikleriyle fark yaratan MD9 LE, otomatik şanzımanı, bağımsız ön aksı, yükseklik ayarlı direksiyonu, geniş sürücü bölgesi ve ergonomik gösterge paneli ile kaptanlara konforlu bir sürüş keyfi yaşatıyor.