slidebg1

AVENUE IBUS

X

GELECEĞİN AKILLI OTOBÜSÜ

Geleceğin akıllı otobüsü ile tanışın! %98’e varan hassasiyet ile yolcu sayımının hatasız yapıldığı üstün sensör teknolojisi, gelişmiş video analiz ve raporlama yazılımından oluşan sistemi, üstün güvenlik donanımları ve USB şarj istasyonları ile Avenue IBUS'ta yolculuklar keyfe dönüşüyor.


Akıllı Ulaşım

Ergonomik sürücü bölgesi

Güvenli Yolculuklar

Akıllı Ulaşım


Temsa’nın Adana’daki AR-GE merkezinde üretilen üstün teknolojik özelliklere sahip Avenue IBUS’taki araç bilgisayarı, sürücünün en fazla ihtiyaç duyacağı verileri dokunmatik ekran üzerinden sürücülere aktarma imkanı sağlıyor. Araç takip sistemleri sayesinde işletmeler giderek artan mobil operasyonlarını daha iyi yönetebiliyor. Avenue IBUS ile şirketlerin sahadaki araçlarını 7 gün 24 saat takip ederek, nerede olduklarını, nereye gittiklerini, hızlarını, ne kadar süre çalıştıklarını ve daha birçok bilgiyi anında öğrenebilmeleri artık mümkün.

Ergonomik sürücü bölgesi


Sürüş güvenliğinin ön planda tutulduğu Avenue IBUS’ta sürücü, yolculuk esnasında gösterge paneline bakarak sistem, hız, devir, vites bilgisi, araçtaki arıza durumu, park freni durumu ve aracın ekonomik kullanılıp kullanılmadığına dair birçok bilgiye anında ulaşabilirken, sesli komut sistemi ile de araç kontrolünü sağlıyor. Avenue IBUS’ın yeni gösterge panelinde yer alan yeni diyagnos ekranı, yeni gösterge tasarımları ve dokunmatik tuş takımı ile kaptanlar için her ayrıntı düşünüldü.

Güvenli Yolculuklar


Sürüş sırasında araç güvenliğini tehlikeye atacak bir durum yaşandığında veya araç rotasının dışında herhangi bir yola girildiğinde merkeze bilgi gönderilerek güvenliğin ön planda tutulduğu Avenue IBUS’ta hem şoför bölgesinde hem araç içerisinde belirli aralıklarla acil müdahale butonu bulunuyor. Araç içerisine yerleştirilen kameralar sayesinde tüm görüntüler kaydedilerek istenildiği zaman görüntülere ulaşılıyor, yolcu ve sürücülerin güvenliği etkin şekilde sağlanıyor.