Açık Yenilikçilik ve Girişimcilik Platformu

 

Yeni fikirleri hayata geçirerek müşterilerimize daha iyi ürünler sunabilmek ve bu fikirleri paydaşlarımızla paylaşmak bu platformu kurmaktaki en büyük amacımız...Mükemmel Fikirleri Müşterilerimize Sunuyoruz


Her geçen dönem artan rekabet ortamı yenilikçilik faaliyetlerinin oluşmasında ve gelişmesinde önemli bir rol oynamıştır. Ar-Ge faaliyetlerinin hızlanması ve teknolojide yaşanan gelişmeler, rekabet koşullarını daha da arttırarak yenilikçilik stratejilerinin oluşmasını sağlamıştır. Temsa’nın bu rekabetçi koşullarda yenilikçilik ve girişimcilik faaliyetlerini tüm hızıyla sürdürmesi finansal ve örgütsel başarısını beraberinde getirmiştir.

 

 

 

 

 

 

Kimlerle çalışacağız?


Temsa ailesi olarak açık yenilikçilik ve girişimcilik platformumuz herkese açık.. 
Çözüm ortağı olarak tedarikçiler, girişimciler, akademisyenler, tasarımcılar kısacası platforma katkı sağlayabilecek herkesle çalışmaya açığız.

Bizimle nasıl çalışabilirsiniz?


Bizimle birlikte çalışabileceğinizi düşünüyorsanız yeni bir teknoloji veya tasarım ile iş modelimizi geliştirme amaçlı önerilerinizi yenilikciyiz.biz adresinden ilgili formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Fikirleriniz bizim için çok değerli!