Gürsoylar Turizm’in tercihi Maraton

3/21/2018

Gürsoylar Turizm’in tercihi Maraton

Turizm taşımacılığı alanında hizmet veren Gürsoylar Turizm 2+1 Maraton yatırımı yaptı. Firma sahibi İsmail Ferhat Ünal, “Temsa’nın bize gösterdiği yakın ilgi ve Maraton araçların konfor ve teknolojik donanımı beni bu yatırıma yöneltti. Filomdaki 6 aracı da Temsa marka otobüslere zaman içerisinde dönüştüreceğiz” dedi.  

İstanbul Otogarı’nda Temsa Merkezi’nde 17 Mart Cumartesi günü düzenlenen teslimat törenine Gürsoylar Turizm Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Ferhat Ünal oğlu Turan Ünal, Temsa Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci, Antoto İstanbul Otobüs Satış Müdürü Şafak Kıyar katıldı.  

Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan Gürsoylar Turizm Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Ferhat Ünal, 25 yıldır otobüsçülük alanında faaliyet gösterdiklerini belirterek, “Bu meslek bizde bir tutku haline geldi ve 3 yıl önce firmamızı kurduk. Yurtiçi ve yurtdışına turizm taşımacılığı yapıyoruz. Zaman zaman da şehirlerarası firmalarda otobüslerimizi çalıştırıyoruz. Şu an 4 aracımız yurtdışında Azerbaycan Bakü’ye çalışıyor. Yeni yatırımımız Maraton da bu hatta hizmet verecek. Egosu olmadan kendi çapımızda bir hizmet anlayışı belirledik” dedi.

Temsa tercihi

İsmail Ferhat Ünal, ilk kez Temsa yatırımı yaptığına dikkat çekerek, “Temsa Maraton yatırımında en önemli etkenler arasında Temsa Bölge Yöneticisi Sonat Demirci’nin ve Antoto Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Hikmet Göksoy’un bize gösterdiği yakın ilgi ve desteği yer alıyor. Temsa’nın sadece satış sürecinde değil, satış sonrası süreçlerde de müşterisinin yanında olduğunu meslektaşlarımdan gördüm ve benim de yanımda olacaklarına inandım. Müşterisine bir aracı satana kadar değil, sonuna kadar yanında durma anlayışları beni memnun etti. Maraton araçların konfor düzeyi de, rahatlığı, çekiş gücü de Maraton tercihimde etken oldu. Önümüzdeki süreçte yine 52 veya 55 koltuklu Maraton ile bu sürece devam edeceğiz. Daha sonra filodaki 5 aracı da Temsa Maraton’a veya Safir’e dönüştüreceğiz” dedi.

Bu yıl geçen yıldan iyi olacak

Bu yıl turizmin geçen yıla göre daha iyi bir seviye de gittiğine dikkat çeken İsmail Ferhat Ünal, “Gelen kişi sayısı, rezervasyonlar artışı da yıla yönelik umutlarımızı artırıyor. Bu yıl çok farklı olacak. Yeni araç alımlarına yönelik gösterilen ilgi de bunu gösteriyor. Yoksa kimse durup, dururken borca girmez. Ama borca girip araba almaya yönelen birçok turizmci meslektaşımız var” dedi.  

İşini tutkuyla yapanların tercihi Temsa

Temsa Bölge Satış Yöneticisi Sonat Demirci de, Gürsoylar Turizm ile işbirliğinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, “ Sayın İsmail Ferhat Ünal ve ailesi otobüsçülüğe tutku ile bağlı. Bu işe gönül vermiş insanların Temsa yatırımı tercihi bizi gururlandırıyor. Çünkü işlerini 24 saat yaşıyorlar. En iyi hizmeti, en güvenli hizmeti sunmak için çaba gösteriyorlar. Bu çabaları içinde en iyi yatırımı yapmak için çok sıkı bir değerlendirme yapıyorlar.  Gürsoylar Turizm’e Temsa tercihlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Yeni Maraton’un bol kazançlar getirmesini diliyorum. Bundan sonraki araç yenilemesinde her türlü desteği vermeye hazırız” dedi.