Alman otobüsçünün de tercihi TEMSA

2/26/2016

Alman otobüsçünün de tercihi TEMSA


TEMSA, yurtiçi otobüs pazarındaki başarısını yurtdışına da taşımaya devam ediyor. TEMSA, Avrupa’da taşımacılık sektöründe hizmet veren tecrübeli firmalardan 9’una 14 araçlık teslimat gerçekleştirdi.


TEMSA’nın Almanya ofisi tarafından gerçekleştirilen satışlarda araçları Temsa Almanya Genel Müdürü Umut Kamay teslim etti. Araçları alan firmalar arasında 6 Alman şirketinin yanı sıra 2 Avusturya, 1’de İtalyan şirketi bulunuyor.


Geniş ürün gamı ile tercih TEMSA


TEMSA,  Alman firmalarından Barbis Reisen, Müller Reisen, Taxi Meier, Grötsch Reisen, Villing Omnibus Reisen, Schmitt Reisen Avusturya firmaları Bösch Reisen, Meidl Reisen ve Milano’lu operatör AutolineeAschdamini S.r.l.’ye teslimatlar gerçekleştirdi.


2007 yılından beri faaliyet gösterdikleri Almanya’nın zorlu otobüs pazarında 800 araçlık bir kapasiteye ulaştıklarının bilgisini veren Temsa Almanya Genel Müdürü Umut Kamay,      “Otobüs için ‘key market’ olan Almanya’da başarılı olduğunuzda diğer ülkelerde zaten birçok kapının size açıldığını görebilirsiniz.  Son yaptığımız teslimatlarda da bunu görmek mümkün. Teslimatları gerçekleştirdiğimiz, sektöründe tecrübeli otobüs firmalarından 6’sı Alman, 2’si Avusturyalı, 1’i de İtalyan şirketi. Temsa’nın  Almanya ofisinde satışını yaptığımız araçlar ağırlıklı olarak HD12, HD13, MD9C, ve MD9LE oluyor. Bu pazara yönelik ürün gelişimlerini de sürdürüyoruz. Önümüzdeki süreçte öncelikle Almanya pazarındaki araç sayımızı 1000’li adetlere ulaştırmayı hedefliyoruz. Otobüslerimizin işletim sürecinde sunduğu avantajlar, üst düzeydeki iç konfor müşterilerimizin büyük beğenisini topluyor ve yeni yatırımlarda tercih ediliyoruz” dedi.


Firmalar da TEMSA yatırımı yapmaktan memnun


Araçları teslim alan firma yetkilileri de Temsa’nın müşteri ihtiyaçlarına en uygun ürünleri sunduğunu, işletim sürecinde otobüslerin sorunsuz hizmet verdiğini belirttiler. Firma yetkilileri satış sonrası hizmet sürecinde Temsa’nın müşteriyi memnun eden kaliteli bir yapıya sahip olduğunu ifade ettiler.